Mali kreativci

Strmec: Majka Marija Terezija od sv. Josipa

Strmec: Majka Marija Terezija od sv. Josipa

Strmec: Majka Marija Terezija od sv. Josipa

Upoznajući život Majke pričama iz njezinog djetinjstva; kada je bolesnoj djevojčici poklonila svoju najdražu lutku, i osjećaj koji je upoznala nakon laži ocu, počeli smo svoju duhovnu pripravu za slavlje i zahvalu 100 godina života i rada Karmela Božanskog Srca Isusova u Hrvatskoj. Relikvijar s moćima naše drage Majke ovih dana bio je u našoj kapelici Srca Isusova, prilika za molitvu i dragi susret s Njom. Pripremu za svetkovinu Krista Kralja, posvetili smo i njoj, ona u svojim pismima poziva; “…u svom srcu sagradite prekrasan dvorac svom Kralju, ne neku malu kolibicu.” Djeca su mu gradila dvorac na tepihu, lijepi park koji ima igralište s velikim klackalicama, i vrtuljcima…, crtala priče o maloj Ana Mariji, budućoj blaženici, izrekla prekrasne molitve za Kraljevstvo i ljubav u srcima…

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 + twelve =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *