istraživanje

Split: Maslina je obrana

Split: Maslina je obrana

Split: Maslina je obrana

Iako smo zakasnili na berbu maslina, iskoristili smo posjet masliniku za penjanje po stablima, sakupljanje zaostalih plodova po tlu, otkrivanje cvijeća, puževa i kukaca te za igru lovice i skrivača. Dok ima ovako aktivne djece, jedno je sigurno:                                                                                                                                      maslina neće ostati neobrana!

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *