Vijesti

Belica: U knjižnici

Belica: U knjižnici

Belica: U knjižnici

U sklopu obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige, posjetili smo knjižnicu u Osnovnoj školi Belica. Djeca su se tom danu jako radovala, budući da je to, za većinu, bilo prvo iskustvo vezanu uz školu. Susreli smo se s novim prostorom i novim zanimanjem. Gospođa Bojana Grgić, knjižničarka, toplo nas je dočekala i pripremila prigodan i zanimljiv program. Razgledali smo novo uređenu, modernu knjižnicu, saznali čemu služi i kako se učenici njome koriste. Slušali smo lijepu priču o sloniću Oskaru koju smo ujedno pratili kao projiciranu prezentaciju. Otkrivali smo zagonetke, pogledali slikovnice, te se zabavili uz crtić Pingu. Na kraju smo posudili dvije slikovnice i dogovorili daljnju suradnju. Djeci je ovo iskustvo bilo lijepo, zabavno i zanimljivo, što su u vrtiću izrazili crtežom i još većim interesom za knjige.

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *