Vijesti

Punat: “Veliko putovanje maloga puža”

Punat: “Veliko putovanje maloga puža”

Punat: “Veliko putovanje maloga puža”

U četvrtak, 10.11.2016 “Bubamare” su posjetile svoje velike prijatelje u DV “Lastavica” gdje su zajedno s njima odgledali predivan lutkarski mjuzikl “Veliko putovanje maloga puža” Produkcije Z iz Splita. “Veliko putovanje maloga puža” govori o pužu koji putuje kroz sva četiri godišnja doba i putem upoznaje biljke i životinje, tražeći prijatelja. To je topla priča o životu, ljubavi i prijateljstvu. A riječi završnog songa ujedno su i predivna poruka svima nama: “Stavite na prvo mjesto svako pravo prijateljstvo, i kad kiša kiši i kad sunce prži, samo pravo prijateljstvo sve, sve izdrži..” :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

nineteen − 8 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *