Vijesti

Strmec: Blagdan svetog Martina

Strmec: Blagdan svetog Martina

Sveti Martin poznat je po cijelom svijetu kao zaštitnik putnika i vinogradara. Povodom tog blagdana djeci je ispričana priča o svetom Martinu, a cilj je bio razvijati sposobnost empatije, potičući djecu na međusobnu solidarnost. Likovna aktivnost bila je lijepljenje crvene tkanine na papir. Stolno manipulativne aktivnosti bile su jednostavne puzzle-pokrivaljke, igra pamćenja s motivima iz priče te bojanke. Veliku pažnju djeci zaokupio je crveni plašt te mač kojima su djeca samoinicijativno započela simboličku igru.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 + eight =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *