Vijesti

Hrv.Leskovac: ,,Za žive i mrtve Boga moliti”

Hrv.Leskovac: ,,Za žive i mrtve Boga moliti”

Hrv.Leskovac: ,,Za žive i mrtve Boga moliti”

U godini milosrđa trudimo se činiti i djela milosrđa. Jedno od njih je: ,,Za žive i mrtve Boga moliti”.  Tako smo odlučili posjetiti groblje u našoj župi Stupnik-Lučko. Kod križa tj. raspela pomolili smo se za sve one koji su umrli i koji su pokopani na ovom groblju. Također smo posjetili i grob naših sestara Karmelićanki Božanskog Srca Isusova i pomolili se i kod njega za sve sestre koje su tamo pokopane. Nakon toga prošetali smo se po groblju i divili se kako je lijepo uređeno i ima puno cvijeća i svijeća. :)

Naravno da svakodnevno u našem vjerskom kutiću molimo i  za sve žive tj. naše bližnje.  :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *