Vijesti

Split: Svetkovina Svih svetih

Split: Svetkovina Svih svetih

Split: Svetkovina Svih svetih

Prošao je blagdan Svih svetih i Dušni  dan a mi smo iskoristili divno jesensko jutro za posjet gradskom groblju Lovrinac. Cilj je bio Centralni križ, paljenje svijeća i molitva za sve naše pokojne i one koje su na ovom groblju.
Svojom pojavom smo oduševili prodavačice cvijeća na štandovima pa smo dobili dva buketa koje smo razdijelili na našu družinu, skupinu “Ružice”.
“Molite se često za siromašne duše u čistilištu jer ćete spasiti mnoge duše i omiliti Gospodinu”. Sveta Matilda

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two × 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *