Mali kreativci

Strmec: Svi sveti

Strmec: Svi sveti

Blagdan Svih svetih u našoj jasličkoj skupini obilježili smo na djeci  primjeren i razumljiv način. Njihov susret s fotografijama i kratkim pričama o svecima i njihovim dobrim djelima rezultirao je uzbuđenjem te novim spoznajama o velikima, svetima, posebnim i znamenitim čiji je život bio okrenut prema pozitivnome za sebe i druge. Također, priča o obojenim kristalima privukla je posebnu pažnju i znatiželju, nakon čega smo imali mogućnost  susresti se s vitrajem u našem objektu. Tamo je pao dogovor oko zajedničke likovne aktivnosti – izrade našeg vitraja. U priloženim fotografijama možete vidjeti djelić „radne“ atmosfere popraćene uvijek vedrim raspoloženjem.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 × 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *