Vijesti

Belica: Mjesec listopad posvećen Blaženoj Djevici Mariji

Belica: Mjesec listopad posvećen Blaženoj Djevici Mariji

Belica: Mjesec listopad posvećen Blaženoj Djevici Mariji

Tijekom listopada, svakodnevno smo se okupljali na molitvu u vjerskom kutiću. Uredili smo dio posvećen Nebeskoj nam Majci kojoj smo dnevno dolazili s pjesmom Evo nas pred Tobom Marijo i molitvama iz malih dječjih srca. Djeca su to jako lijepo prihvatila, te je zajedništvo u miru i molitvi postalo nezaobilazno u dnevnom ritmu dana. Djeca su taj trenutak očekivala, te u spontanoj igri ostvarivala na različite načine.
Osim toga, 18.10. uključili smo se u molitvenu akciju “Milijun djece moli za mir i jedinstvo u svijetu”. Pridružili su nam se prijatelji i tete iz mlađe mješovite skupine.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *