Mali kreativci

Split: Kruh svoj s gladnim dijeli

Split: Kruh svoj s gladnim dijeli

Split: Kruh svoj s gladnim dijeli

Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježili smo nizom aktivnosti: od manipuliranja žitaricama i jesenskim plodovima preko istraživanja procesa dizanja tijesta, do životno-praktičnog pečenja kruha i pospremanja, kako u vrtiću s odgojiteljicama, tako i kod kuće s roditeljima.

Na kraju smo se okupili uz bogatu trpezu i primili blagoslov našeg župnika, a potom prodajom krušnih proizvoda prikupili sredstva za djecu u Nigeriji. Zajednički rad, druženje i blagovanje naučio nas je bitnom – kruh svoj s gladnim podijeli.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

two × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *