Dani zahvale

Hrv.Leskovac: Ružice od tijesta

Hrv.Leskovac: Ružice od tijesta

Hrv.Leskovac: Ružice od tijesta

„PEKAR“ N. Videk

1. Poznaju me mnoga mjesta
Cijele noći mijesim tijesta

Ref: Miris kruha kakav čar
misli na te tvoj pekar. 2x

2. Brašno mi je glavna stvar
da pripravim tebi dar.

Ref: Miris kruha kakav čar…. 2x

3. Žemlje kifle i perece
sve za radost male djece.

Ref: Miris kruha kakav čar…. 2x

4. Povrh svega kruha još
Svakog dana prepun koš.

Ref: Miris kruha kakav čar…. 2x

Ovaj tjedan upustili smo se u avanturu malih pekara. Izradili smo posebna peciva i kolačiće te tako obilježili dane kruha u našem vrtiću. Budući da je zaštitnica našeg vrtića sv. Mala Terezija koja je obećala da će iz neba sipati na nas ruže odlučili smo izraditi ružice od tijesta i tako razveseliti naše najbliže. U goste nam je došao naš župnik Dubravko Škrlin Hren koji se rado odazvao na naš poziv. Uputio nam je nekoliko misli vezanih uz dane kruha te blagoslovio naše ružice kao i ostala peciva koja su djeca pripremala zajedno s roditeljima kod kuće. Na kraju smo se počastili i uživali u zajedništvu s našim najdražima. :) :) :)

Veliko hvala roditeljima na suradnji :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *