Roditelji

Punat: Dan vrtića – Sveta Mala Terezija

Punat: Dan vrtića – Sveta Mala Terezija

Punat: Dan vrtića – Sveta Mala Terezija

 

30.rujna 2016 proslavili smo Dan našega vrtića. Slavlje smo započeli dolaskom naših čestitara, velikih prijatelja iz općinskog DV “Lastavica” zajedno sa svojim odgojiteljicama i ravnateljicom. Susret bivših i sadašnjih jasličaraca protekao je u veselom druženju, čašćenju, igri, plesu te završio odlaskom u kapelu gdje su naši prijatelji bili pobliže upoznati sa našom zaštitnicom.

Slavlje, naravno sa svojim prijateljima nastavili smo i u poslije podnevnim satima svetom Misom u župnoj crkvi koju je predvodio vlč. Zvonimir Badurina Dudić. Misu su animirali djeca i roditelji našeg kao i DV  “Lastavica” te, župski dječji zbor. Misno slavlje završili smo podjelom blagoslovljenih ruža kao i čašćenjem finim delicijama koje su pripremile naše mame :)

Malo o našoj zaštitnici: http://vrtici.karmelbsi.hr/tko-nas-cuva/

 

https://www.bitno.net/vjera/sveta-mala-terezija-naucila-nas-je-vjeri-malog-puta-onoj-bez-cudesa-i-s-potpunom-predanoscu-bogu/

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × five =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *