Mali kreativci

Hrv. Leskovac: Početak nove pedagoške godine

Hrv. Leskovac: Početak nove pedagoške godine

Hrv. Leskovac: Početak nove pedagoške godine

Na početku nove pedagoške godine zazvali smo božji blagoslov na sv. Misi koju je predvodio vlč Tomislav Kralj. Radujemo se što nam je udijelio blagoslov i zaželio sretan početak nove pedagoške godine.

U ovom tjednu  također smo imali i aktivnosti vezane uz jesen koja nam je tako brzo stigla…… :) :) :)

A kraj tjedna završili smo pjesmom. Mama Bilić imala nam je probu pjevanja na kojoj marljivo vježbamo za obilježavanje dana vrtića i blagdana sv. Male Terezije. :) :) :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 + four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *