Strmec

Strmec: Naši novi prijatelji u vrtiću

Strmec: Naši novi prijatelji u vrtiću

Protekla dva tjedna  naša jaslička skupina bogatija je novim članovima. Uz pomoć djece koja tu borave već duže vrijeme, naši novi prijatelji istražili su te se izvrsno uklopili u našu okolinu. Interes za sve ponuđene poticaje, raznovrsne igre s pjevanjem, ples uz zadane pokrete te svakojake aktivnosti na dvorištu bio je iznimno velik. U priloženim fotografijama vidljiva je njihova međusobna suradnja te velika doza empatije što čini našu atmosferu još vedrijom i ljepšom.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *