Vijesti

Punat: Idemo na sladoled :)

Punat: Idemo na sladoled :)

Punat: Idemo na sladoled :)

Nema baš puno onih koji ga ne vole, pogotovo ako se pita djecu. Sladoled je jedna od najukusnijih ljetnih slastica.

Je li zbog posebne teksture koja hladi nepce, finih okusa, zabavnog i drugačijeg načina konzumacije (lizanja), ne zna se točno, ali možda je jedno britansko istraživanje na tragu odgovora. Britanski su znanstvenici, naime, dokazali da samo jedna žlica sladoleda djeluje na određene centre u mozgu, što izaziva osjećaj ugode i ljude čini sretnijima. A posebno dobro djelovanje ima onaj obični – sladoled.

U ove ljetne dane kada je jako vruće i mi smo odlučili rashladiti se omiljenim nam sladoledom.. Tako smo prošli tjedan krenuli u malu šetnju do obližnje nam slastičarnice na sladoled. Svatko je sebi izabrao omiljeni mu okus, a naša Doria nas je za njezin oproštaj od jaslica njime počastila. Udobno smo se smjestili i pojeli, a potom smo prošetali uz more kako bi potražili i koju ribicu :)

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

sixteen + 10 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *