Vijesti

Belica: Oproštaj predškolaca

Belica: Oproštaj predškolaca

Belica: Oproštaj predškolaca

Posljednji vrtićki dan naših predškolaca, proveden je u lijepom zajedništvu, ali izvan vrtića. Opustili smo se u prekrasnom baroknom Varaždinu koji nudi obilje kulturnih, prirodnih, a djeci zanimljivih i zabavnih sadržaja. Ovaj će, vrlo važan dan, svima ostati u lijepom sjećanju na prijateljstvo, igru, zabavu, no i početnu nostalgiju za bezbrižnim predškolskim danima. Dragi predškolci, budite sretni, dobri i marljivi Isusovi prijatelji. Nek vas prati Božji blagoslov!

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

3 × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *