Roditelji

Punat: Završno druženje

Punat: Završno druženje

Punat: Završno druženje

U nedjelju 19.6. jaslična odgojno-obrazovna skupina ”Bubamare” pripremila je završno druženje za djecu i roditelje. Kao i svake godine, ovim su se druženjem  jasličarci oprostili od najstarije djece, budućih vrtićaraca ali su se i odgojiteljice zahvalile njihovim roditeljima na prekrasnoj te uzajamnoj suradnji proteklih godina. Ove godine mjesto održavanja druženja bio je ranč Udruge za terapijsko jahanje “Moj prijatelj” Njivice. Susret započinjemo upoznavanjem maskote Udruge Mo-om umiljatim magarcem, ali i konjićima Alisom i Joly. Do dolaska naše današnje domaćice teta volonterka nam dopušta da Mo-a i konjiće hranimo suhim kruhom kao i mrkvicom, a našla se tu i pokoja kockica šećera. Naša domaćica Iva pobliže nas upoznaje sa radom Udruge kao i sa njenim ciljem, nakon čega smo krenuli sa natjecateljskim igrama koje su nas dobro zagrijale…uslijedio je kratak odmor gdje smo se počastili prefinim delicijama roditelja naših diplomiranih jasličara koji svake godine časte svoje mlađe prijatelje. Potom smo odigrali još par igara, a onda je uslijedila svečana dodjela diploma :) našim budućim vrtićarcima. Nestrpljivo smo dočekali i samo jahanje konjića, a na samom kraju u jahanju su se odvažili i roditelji :) predivno nedjeljno popodne pamtit ćemo dugo i nositi u našim srcima, a našim diplomiranim jasličarima želimo sreću u daljnjem odgojno-obrazovnom radu uz Božji blagoslov kao i zagovor naše zaštitnice vrtića Svete Male Terezije!

Sretno “Bubamare” <3

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

thirteen − eight =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *