Vijesti

Hrv.Leskovac: Uređenje dvorišta

Hrv.Leskovac: Uređenje dvorišta

Hrv.Leskovac: Uređenje dvorišta

U suradnji s našim roditeljima uredili smo naše dvorište na ulazu u vrtić. Posadili smo cvijeće koje su roditelji sami kupili i donijeli. Također smo dali izraditi drvene lutke po uzorcima koje je naša teta Mirna Rosandić nacrtala.

Mama Rafaela Hodžić pomogla nam je da te lutke oživimo veselim bojama. Svojom kreativnošću i darovitošću obogatila je naš vrtićki prostor.

Na taj način je vrtićki logo postao živ. Srce krasi crveno cvijeće, a u sredini su spomenute lutke dječaka i djevojčice.

Bez obzira što smo se na nama svojstven način već mami Rafaeli zahvalili ovim putem joj želimo reći još jedno veliko HVALA! :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

8 + 11 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *