Vijesti

Hrv.Leskovac: Drvo ljubavi

Hrv.Leskovac: Drvo ljubavi

Hrv.Leskovac: Drvo ljubavi

Naš križni put postao je bogatiji za još jedno stablo, ali ne bilo koje stablo. Naime, roditelji predškolaca željeli su iza svoje djece ostaviti trag, trag ljubavi. Stoga su zajednički organizirali kupnju stabla (javor).

2.lipnja 2016. u suradnji sa s. Marijom Anitom i našim domarom koji je iskopao rupu, uzeli su svoju djecu i zajednički zasadili stablo ljubavi.

Svu svoju ljubav dali su u njega, stoga znamo da će rasti visoko prema nebu. :) :) :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

3 × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *