Mali kreativci

Punat: Avion

Punat: Avion

Punat: Avion

Svakodnevno kruženje aviona i helikoptera prošlog tjedna iznad našega mjesta zaintrigiralo je u nama da saznamo nešto više o tim letećim prijevoznim sredstvima. Nešto više o samim avionima i helikopterima saznali smo putem dječjih enciklopedija i raznih slika. Puštajući zvukove raznih prijevoznih sredstava (uključujući i ona morska i cestovna) pogađali smo o kojeg se prijevoznom sredstvu radi, a same avione konstruirali smo od plastičnih kocaka, rola papira kao i od samog običnog papira. Tijek naših aktivnosti donosimo u galeriji :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − 17 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *