Hodočašće

Hrv.Leskovac: Hodočašće na Mariju Bistricu

Hrv.Leskovac: Hodočašće na Mariju Bistricu

Hrv.Leskovac: Hodočašće na Mariju Bistricu

U subotu 28. svibnja 2016. naš vrtić hodočastio je u svetište Majke Božje Bistričke. Uputili smo se autobusom i osobnim automobilima. Okupili smo se ispred bazilike u 10:00 sati te u procesiji ušli u crkvu i pozdravili Gospu. Sv. Misa bila je vani na otvorenom. Misno slavlje predslavio je vlč. Zlatko Koren, a pjevanje su animirala djeca iz vrtića ,,Blažena Hozana” iz Zagreba. Nakon mise u 14:00 sati izmolili smo zajedno križni put. Nakon toga uputili smo se prema autobusu i oprostili se od svetišta.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three + fourteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *