Vijesti

Hrv. Leskovac: ,,Put do Bisergrada”

Hrv. Leskovac: ,,Put do Bisergrada”

Hrv. Leskovac: ,,Put do Bisergrada”

U utorak 24.5.2016. u goste nam je stiglo kazalište ,,Budilica” s predstavom ,,Put do Bisergrada.”

Djeca su imala prilike obnoviti već usvojeno znanje o razvrstavanju otpada.

To je interaktivna ekološki edukativna predstava za djecu.

,,U ovom gradu vladao je smrad, zato su ga i nazvali Smradograd. U njemu nikom do čistoće nije stalo, smeće ostaje tamo gdje je palo. Sve dok ne dođe Francek stari, jedino on za čistoću mari. Jednog jutra dok je čistio iz kontejnera izviriše tri poljska miša. I oni se boje za živote, stoga krenuše sa Francekom u akciju po nove kontejnere. Odlučiše smeće razvrstati: PAPIR, STAKLO, PLASTIKA, LIMENKE i BATERIJE, grad sa djecom očistiti i na taj način svima u gradu navike promjeniti. Kako i na koji način su uspjeli Smradograd u Bisergrad pretvoriti, u predstavi ćemo sve otkriti.”

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *