Mali kreativci

Zagreb: Majčin dan i Marijin mjesec

Zagreb: Majčin dan i Marijin mjesec

Zagreb: Majčin dan i Marijin mjesec

Dana 16.05. proslavili smo majčin dan u našem vrtiću. Svetu Misu predslavio je o. Jakov Mamić, a animirali su djeca, tete i tate. Nakon misnog slavlja bilo je zajedničko druženje. Djeca su s radošću svojim majkama poklonili poklone i velike zagrljaje.

Ja nisam više mala
da dajem ti cvijet
niti sam sasvim stasala
da poklonim ti svijet.

Za tvoj dan mila mama
kažem ti veliko hvala.
Za svaku riječ, osmijeh i dodir
koji si meni dala.

Svu nježnost tvoju, snagu i ljubav
želim da ti vratim,
jednog dana kada odrastem
moći ću sve da shvatim.

Besane noći, zubiće prve…
cijenit ću tada i sama
znat ću da ništa teže i ljepše
nema već biti MAMA.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 + seven =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *