Mali kreativci

Strmec: Program za najmlađe na gradskom trgu Svete Nedelje

Strmec: Program za najmlađe na gradskom trgu Svete Nedelje

Strmec: Program za najmlađe na gradskom trgu Svete Nedelje

Naš grad Sveta Nedelja svake godine na Svetkovinu Presvetog Trojstva slavi svoj dan, i to, nekoliko dana. U subotu 21.svibnja u proslavi je sudjelovao uz ostale vrtiće i naš vrtić Sv. Male Terezije. Uz Dječji festival “Radost u pjesmi”, tete iz vrtića pripremile su likovne radionice. Za našim stolom izrađivali smo krunice od čupave žice i perli, izrađivali anđele, ukrašavali leptir-stalke za bojice, bojali i rješavali radne listove…

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

11 + 17 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *