Vijesti

Belica: Majčin dan u marijanskom svetištu

Belica: Majčin dan u marijanskom svetištu

Belica: Majčin dan u marijanskom svetištu

U Schönstattskom svetištu Majke Triput Divne u Maloj Subotici, u srijedu 18.5.2016. proslavili smo Majčin dan. Molitve za obitelj i posebno majke, izručili smo Nebeskoj Majci i zaštitnici. Župnik iz Belice vlč.Stjepan Šoštarić predvodio je molitvu u svetištu , a potom slavio sv. Misu koju su animirala djeca zajedno s roditeljima. Uslijedio je prigodan nastup djece, darivanje mama i veselo čašćenje i druženje.

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

3 × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *