Vijesti

Belica: Posjet vatrogascima

Belica: Posjet vatrogascima

Belica: Posjet vatrogascima

U utorak 17.5.2016. starija su djeca posjetila Javnu vatrogasnu postrojbu u Čakovcu. Djelatnici JVP-e dočekali su nas vrlo srdačno, a posebno vatrogasac Robert koji nam je kao domaćin pokazao vozila, opremu, prostorije, ispunio više dječjih želja (penjanje na vozilo, proba kacige, vježbanje na spravama) i strpljivo objašnjavao, pokazivao i odgovorio na sva naša pitanja i interese. Neki su dječaci odlučili postati vatrogasci poput njih. Bilo je vrlo zanimljivo i djeci dojmljivo.

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

ten + 12 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *