Vijesti

Hrv. Leskovac: Proslava Majčinog dana

Hrv. Leskovac: Proslava Majčinog dana

Hrv. Leskovac: Proslava Majčinog dana

U utorak  10. svibnja proslavili smo Majčin dan. Središnje slavlje bila je sv. Misa u 16:30 sati koju je predvodio don Stjepan Bolkovac  salezijanac, a animirala su djeca i odgajateljice vrtića. Na kraju mise don Stjepan podijelio je pojedinačno obiteljima koje su pristupile blagoslov znakom križa na čelu. Nakon toga djeca su imala prigodni program za mame, te su im po završetku predala poklone koje su marljivo izrađivali sa tetama i tatama na radionici. :) :) :)

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fourteen − nine =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *