Vijesti

Hrv.Leskovac: IV. Večeri dječjeg folklora u OŠ Lučko

Hrv.Leskovac: IV. Večeri dječjeg folklora u OŠ Lučko

Hrv.Leskovac: IV. Večeri dječjeg folklora u OŠ Lučko

Naš vrtić bio je počašćen pozivom ravnatelja OŠ Lučko Pave Šimovića da sudjeluje na IV. večeri dječjeg folklora u OŠ Lučko.

Vrlo rado odazvali smo se pozivu te 13. svibnja sudjelovali na večeri dječjeg folklora. Skupina ,, Zvjezdice” pripremila je sa svojim odgajateljicama Mirnom Rosandić i  Mirnom Cvetko prigodni program. Sa pjesmama ,,Sjedi ježe u oranju” , ,,Na kamin sjela Anica” i ,,Mi smo djeca vesela”  oduševili su prisutnu publiku kao i svoje roditelje i braću koja su ih gledala. Sudjelovale su i druge folklorne skupine:  KUD „Kraluš“ iz Stupnika, OŠ Cestica iz Cestice, KUD „Bistra“ iz Bistre, HKUD  „Hutovo“  iz Hutova (BiH) te nastup pjevačke skupine djelatnica OŠ Lučko.

 

Jako smo sretni i zahvalni što smo mogli sudjelovati na ovako bogatom programu i svečanosti.

Obogaćeni i puni dojmova zahvaljujemo se ravnatelju OŠ Lučko Pavi Šimoviću na pozivu. :) :) :)

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three + 18 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *