Mali kreativci

Zagreb: Posjet Hrvatskom saboru

Zagreb: Posjet Hrvatskom saboru

Zagreb: Posjet Hrvatskom saboru

Posjetili smo dom demokracije u koji građani biraju svoje predstavnike kako bi donosili odluke u ime svih građana Republike Hrvatske. Naučili smo da je Hrvatski sabor naš parlament, najviše predstavničko tijelo u Republici Hrvatskoj i nositelj zakonodavne vlasti, da osim što donosi zakone, razmatra i sva važna pitanja unutarnje i vanjske politike. Hrvatski sabor nadzire i rad Vlade. Upoznali smo predsjednika Hrvatskog sabora gospodina Željka Reinera i mogli mu postaviti svoja pitanja. Hvala svima koji su nam omogućili ovaj prekrasni posjet, hvala na srdačnom gostoprimstvu!

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 × 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *