Vijesti

Punat: Humanitarna akcija – prikupljanje plastičnih čepova

Punat: Humanitarna akcija – prikupljanje plastičnih čepova

Punat: Humanitarna akcija – prikupljanje plastičnih čepova

U humanitarnu akciju “Plastičnim čepovima do skupih lijekova” uključili smo se na samom početku ove pedagoške godine te sa ponosom možemo reći da smo danas poslali treći veliki paket sa sakupljenim plastičnim čepovima. Ovim putem zahvaljujemo se našim malim “Bubamaricama”, njihovim roditeljima, bakama, djedovima, nonama i nonićima te svim prijateljima koji svakodnevno pune našu košaru i koji su svim srce uključeni u ovu akciju, a mi i dalje nastavljamo sa ovom akcijom kojom se prikupljaju novci za potrebite lijekove.

Srce za djecu Hrvatske <3

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

11 − 6 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *