istraživanje

Strmec: Bubamare

Strmec: Bubamare

O svijetu oko sebe dijete najbolje uči ako je u izravnom doticaju s njim stoga smo im nastojali omogućiti novo iskustvo. Prošlotjedna istraživačka aktivnost te upoznavanje sa životom bubamara izazvala su veliki interes, uzbuđenje i radost  djece.  Nakon pročitane priče o bubamari, djeca su se likovno izrazila te pomno proučavala, marljivo istraživala, trudila se, čudila, veselila zajedničkoj suradnji i uspjehu, u konačnici i ponosila novostečenim znanjima o bubamarama.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

15 − 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *