istraživanje

Belica: Klub ‘spasitelja’ Zemlje

Belica: Klub ‘spasitelja’ Zemlje

Belica: Klub ‘spasitelja’ Zemlje

O čuvanju okoliša već puno znamo i to iz svakodnevnog iskustva razvrstavanja otpada kako u vrtiću, tako i u obitelji. Poželjeli smo biti pravi ekolozi pa smo poduzeli dvije akcije. Od ambalažnog otpada načinili smo vrlo upotrebljive igračke-lutkice šumskih životinja. Uvijek prisutan stari papir, reciklirali smo i od novog papira načinili čestitke Zemlji za njezin dan!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *