Edukativni sadržaj

Hrv. Leskovac: Posjet Muzičkoj akademiji

Hrv. Leskovac: Posjet Muzičkoj akademiji

Hrv. Leskovac: Posjet Muzičkoj akademiji

U utorak 12. travnja posjetili smo Muzičku akademiju. Gđa. Eva Bilić bila nam je vodič kroz cijelu akademiju. Prije ulaska u  zgradu objasnila nam je ukratko vanjski izgled zgrade. Unutra smo prošli kroz razne vježbaonice gdje studenti imaju svoje vježbe s određenim instrumentom koji uče svirati. Imali smo priliku čuti uživo razne vrste instrumenata. Duvačke (flauta,tuba, fagot i klarinet), udaraljke ( ksilofon, bubnjevi,činele), gudačke (gitara, violina), instrumenti s klavijaturama ( klavir, čembalo, klarikord). Također smo imali prilike uživo čuti operno pjevanje. :))

Zahvaljujemo se puuuuno mami Bilić što nam je omogućila posjet akademiji. :) :) :)

Veliko HVALA od ,,Loptica”  i ,,Zvjezdica”

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

16 − one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *