Mali kreativci

Proljeće u Strmcu

Proljeće u Strmcu

Nakon dugoočekivanog sunca i toplijeg vremena, djeca iz mješovite jasličke skupine „Bubamare“ jedva su dočekala izaći u vrtićki park. Jako su nam se svidjele ljuljačke, tobogani i boravak na toplom suncu. Potaknuti toplijim vremenom i u našu sobu dnevnog boravka stiglo je proljeće. Izrađivali smo veliki proljetni plakat na kojem su procvali cvjetići, zasjalo sunce, doletjeli leptirići i zapjevala ptičica. Također smo istraživali narcise svojim nježnim ručicama i nosićima te ih nakon promatranja obojali i izradili od kartonskih kutija za jaja. Vježbali smo finu motoriku lijepljenjem sitnih gumbića na predložak gusjenice i papira u čemu su pojedinci bili vrlo uspješni. Radujemo se daljnjem boravku na zraku i drugim proljetnim aktivnostima.

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

seventeen − 10 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *