Edukativni sadržaj

Hrv. Leskovac: Posjet Zvjezdarnici

Hrv. Leskovac: Posjet Zvjezdarnici

Hrv. Leskovac: Posjet Zvjezdarnici

Naš vrtić posjetio je 6.4.2016. zvjezdarnicu. Okupili smo se zajedno na Trgu bana Josipa Jelačića i zajedno se uputili prema zvjezdarnici. Dočekao nas je gospodin Darije Maričić i zaželio nam dobrodošlicu. Za početak svi smo se popeli na kupolu gdje nam je namjestio na teleskopu sunce da ga možemo vidjeti. Budući da je ljetno vrijeme nismo mogli vidjeti zvijezde nego samo sunce. Djeca su s velikim uzbuđenjem čekala na red da pogledaju sunce. Iza toga imali smo prigodnu prezentaciju za djecu o povijesti zvjezdarnice i općenito o svemiru, zvijezdama, planetama i sl. Na kraju svako dijete dobilo je prigodni časopis, a vrtić je dobio plakat sunce i svemir. :):):)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *