Edukativni sadržaj

Belica: Radionica Vitezovi, dame i Pozoj

Belica: Radionica Vitezovi, dame i Pozoj

Belica: Radionica Vitezovi, dame i Pozoj

U utorak, 5.4.2016. sudjelovali smo u radionici “Vitezovi-dame-Pozoj” u organizaciji Muzeja Međimurja u Čakovcu. Radionica se temelji na povijesnim izvorima o plemenitaškoj obitelji Zrinski i legendi o zmaju Pozoju, a sve vrlo dobro prilagođeno uzrastu djece i vođeno vještom rukom iskusne tete Maše. O potpuno novim sadržajima, ugodnom iznenađenju muzejskog ambijenta i pozitivnim dojmovima najbolje govore fotografije.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

thirteen − eleven =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *