Mali kreativci

Hrv. Leskovac: Posljednja večera

Hrv. Leskovac: Posljednja večera

Hrv. Leskovac: Posljednja večera

Skupina ,,Loptice” je nakon pročitanog biblijskog teksta Lk 22, 14-20 pripovijedanje događaja Posljednje večere i skore muke dramatizacijom prikazala sam događaj. Također su se i likovno izrazili te olovkom nacrtali sam događaj blagovanja. Također smo i od neoblikovanog materijala napravili maketu posljednje večere.

Na kraju smo se molitveno zahvalili u našem vjerskom kutiću.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four + thirteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *