Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Uskrsna radionica

Hrv.Leskovac: Uskrsna radionica

Hrv.Leskovac: Uskrsna radionica

U utorak 22.3.2016. imali smo uskrsnu radionicu koju je vodila obitelj Adamović iz Ivanić Grada.  Naime obitelj ima svoj obrt za eko igračke već od 1999. godine. Bave se izradom drvenih igrački, ukrasa i uporabnih predmeta. Tako smo ih pozvali u goste da prigodno za Uskrs djeca izrade svoje igračke kao što su koka, zeko, patka, jaje i dr. što je pojedino dijete nacrtalo po svom izboru.

Kako je to izgledalo pogledajte sami. :)

Ovim putem zahvaljujemo se obitelji Adamović na suradnji i odazivu na naš poziv!

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

6 + 10 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *