Vijesti

Hrv.Leskovac: Proslava dana očeva

Hrv.Leskovac: Proslava dana očeva

Hrv.Leskovac: Proslava dana očeva

U utorak 15.3.2016. u kapeli sv. Josipa naš vrtić obilježio je dan očeva. Sv. Misa bila je u 16:30 sati. Misu je predvodio vlč. Martin, a animirala su djeca, odgajatelji i roditelji. Na kraju mise djeca su uz prigodnu pjesmu, recitaciju i poklon koji su izradili sa svojim mamama čestitala očevima njihov dan.

Veliko hvala mami Bilić koja nam je pomogla da naučimo pjevati i svojim sviranjem upotpunila naše pjevanje. :) :) :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

twelve + 15 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *