Mali kreativci

Hrv. Leskovac: Cvjetnica

Hrv. Leskovac: Cvjetnica

Hrv. Leskovac: Cvjetnica

Cvjetnica je uvod u Veliki tjedan. Crkva se spominje Isusovog svečanog ulaska u Jeruzalem u dane prije Pashe.       Kad je Isus ulazio u Jeruzalem, narod ga je dočekao mašući palminim i maslinovim grančicama i rasprostirući svoje haljine, putem kojim je išao jašući na magarcu.

Skupina ,,loptice” je nakon pročitanog biblijskog teksta Lk 19, 28-38  dramatizacijom uprizorila sam čin Isusovog svečanog ulaska u Jeruzalem. 

Nakon toga likovno su se izrazili crtajući maslinove grančice.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

9 + 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *