Roditelji

Punat: Sveti Josip – Dan očeva

Punat: Sveti Josip – Dan očeva

Punat: Sveti Josip – Dan očeva

19. ožujka na blagdan sv. Josipa obilježavamo Dan očeva. Tako smo i mi cijeli ovaj tjedan posvetili upravo sv, Josipu upozavajući njegov lik i djelo kroz priče, slikovnice, pjesmu, a ujedno smo pripremali poklon za naše očeve. Mamama smo dali zadatak da nam u tajnost donesu sliku tata i njihovih najmanjih, a djeca su temperama bojali drvene špatule od kojih smo napravile okvire upravo za te tajnovite slike :) U srijedu 16.03. organizirali smo druženje sa roditeljima gdje su mame pripremile iznenađenje za tate u obliku igrokaza pod nazivom “Najljepši dar”. Po završetu igrokaza uslijedilo je darivanje tata prigodnim darovima, plesom tata sa najmanjima kao i naravno čašćenjem slanim i slatkim delicijama naših mama.

“Josipe, o oče sveti,

čuvaj kuću i posveti,

sva obitelj da se složi,

ljubav sveta da se množi”

Kategorija Roditelji

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *