Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Radionica za mame i djecu

Hrv.Leskovac: Radionica za mame i djecu

Hrv.Leskovac: Radionica za mame i djecu

8.3.2016. u utorak uoči dana očeva tj. blagdana sv.Josipa djeca su  zajedno s mamama izrađivala poklone za svoje očeve. Bila je vrlo vesela i  kreativna  atmosfera. Djeca su uz pomoć mama izradila prekrasne poklone i čestitke. Da vam dočaramo barem malo kako je to izgledalo zavirite u galeriju s fotografijama.

Zahvaljujemo mamama što su se rado odazvale i obogatile i nas svojim kreativnim idejama. :) :) :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

11 + eighteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *