Mali kreativci

Punat: Za naše mame

Punat: Za naše mame

Punat: Za naše mame

Povodom “Dana žena” naše najmilije majčice odlučili smo razveseliti malim iznenađenjem u obliku cvijeta kojeg smo sami izradili. Sa svega tri glavna sastojka (temperom ili prehrambenom bojom, deterdžentom za posuđe i vodom) napravili smo proljetne cvjetiće puhanjem mjehurića. Ovom aktivnošću odlično smo se zabavili (čim je naravno prisutna voda :), vježbali smo puhanjem mjehurića motoriku govornih organa, a ono ipak navažnije je da smo iznenadili majčice cvjetovima :)

Kategorija Mali kreativci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − 12 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *