Mali kreativci

Hrv.Leskovac: ,,Igre na vodi”

Hrv.Leskovac: ,,Igre na vodi”

Hrv.Leskovac: ,,Igre na vodi”

U četvrtak 10.3. 2016. stigao nam je u vrtić lutkarski studio Kvak sa predstavom :,,Igre na vodi”.

Rasplesane gusjenice… čudna bića zmajevi… vilenjaci baletani… mnoštvo riba i bubica… te zvijezda predstave Krokodil turist.

 

slike_igre_na_vodi

U ovoj predstavi punoj glazbe i plesa izmjenjuje se veliki broj lutaka napravljenih od najneobičnijih, ali i onih najobičnijih tikava. Njihov život na sceni upućuje nas na ljubav prema prirodi, nježnosti i umjetnosti u svim njenim vidovima. Lutke nas istovremeno uvode u svijet nenasilja i prijateljstva.

Evo kako su ,,Zvjezdice” i ,,Loptice” uživale u predstavi!!!!  :):):)

,,Loptice” su svoje doživljaje i omiljene likove iz predstave stavile na papir pa pogledajte njihove radove. :) :) :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eighteen − seventeen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *