Roditelji

Hrv.Leskovac: ,,24 sata za Gospodina”

Hrv.Leskovac: ,,24 sata za Gospodina”

Hrv.Leskovac: ,,24 sata za Gospodina”

Naš vrtić sudjelovao je u inicijativi pape Franje ,,,24 sata za Gospodina”. U kapeli sv. Josipa  bilo je organizirano klanjanje. Naš vrtić sudjelovao je u klanjanju od 16:00 – 17:00 sati. Molili smo na velike nakane roditelja našeg vrtića, kao i za djecu i sve djelatnike. Završili smo sa euharistijskim slavljem koje je predvodio pater Milan Lojić lazarist u zajedništvu sa zajednicom karmelskih laika iz Zagreba.

Zahvaljujemo se roditeljima što su svojim prisustvom podržali ovu inicijativu i slavili Gospodina. :) :) :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *