Mali kreativci

Punat: Za kraj zime, još malo o zimi

Punat: Za kraj zime, još malo o zimi

Punat: Za kraj zime, još malo o zimi

Zbog prirodne radoznalosti djeca obožavaju istraživati svijet oko sebe stoga im moramo osigurati bogato i poticajno neposredno okruženje.

Dječja radoznalost otvorena je za različita životna iskustva. Djeca su sklona istraživanju novog, neobičnog, nejasnog.

Budući da ove zime baš i nismo osjetili pravu zimu kao što ni snijeg nismo doživjeli, u našoj maloj istraživačkoj radionici izveli smo mali pokus. Naime, od samo dva sastojka (sode bikarbone i regeneratora za kosu) napravili smo umjetan snijeg koji je kao i pravi bio hladan. Snijegu i hladnoći pridružili smo poznate stanovnike vječnog snijega i leda pingvin. Igra snijegom odvijela se kroz par dana, a mi vam ukratko donosimo naše doživljaje.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *