Vijesti

Belica: Svjetski dan bolesnika

Belica: Svjetski dan bolesnika

Belica: Svjetski dan bolesnika

11.veljače u našem smo vrtiću priredili malo putovanje u Lurd. Upoznali smo pobožnu Bernardicu i događaje koji su se dogodili u, danas poznatom, marijanskom svetištu. Djecu je jako zanimala obitelj sv. Bernardice, skromna, kamena kuća u kojoj je odrasla, a posebno događaji kod spilje. Marijin su lik crtali, a Bernardicu “pronašli” među igračkama. Našoj maloj spilji, posebnost daje izvor vode po uzoru na onaj ljekoviti u svetištu. Suvremeni mediji, slikovnica i puzzle, bile su izvor iz kojeg smo upijali tog dana. Otkrili smo da Francuska i nije tako blizu, ali naša Majka Marija jest, uvijek je s nama. Zato smo joj uputili molitve za zdravlje svih nama dragih, bližih i daljih, a posebno za naše obitelji. Otvorena, iskrena i silno motivirana, djeca su tijekom više dana spontano boravila kod spilje, bilo u igri ili osobnoj molitvi.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *