istraživanje

Punat: Mjehurići, mjehurići

Punat: Mjehurići, mjehurići

Punat: Mjehurići, mjehurići

Kako nastaju mjehurići? Kako nastaju mjehurići u boji? Ni mi nismo znali, ali smo krenuli u istraživanje i znate što, uspjeli smo ih napraviti. Sve što vam treba da bi istražili njihovo nastajanje i pri tom dobro se zabavili imate sigurno uvijek pri ruci :) A potrebiti sastojci su: plastična boca sa čepom, voda, ulje, prehrambena boja po vlastitoj želji te šumeća tableta. Strpljivim čekanjem u redu za ulijevanje tekućina te međusobnim pomaganjem kada je to bilo potrebno naučili smo kako nastaju mjehurići :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

19 + 10 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *