Božićno druženje

Punat: Božićna radionica

Punat: Božićna radionica

Punat: Božićna radionica

Uoći božićnih i novogodišnjih blagdana organizirali smo već tradicionalnu božićnu radionicu – druženje s roditeljima.U veselom raspoloženju proveli smo opuštajuće minute u izradi ukrasa za bor. Kreativni roditelji zajedno sa svojim mališanima izrađivali su ukrase koje su po odlasku stavljali na bor, a pred božićne i novogodišnje praznike nosili su ih svojim domovima kako bi njima ukrasili svoje borove.

Sve najbolje u novoj 2016 godini želi vam PO Punat :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

nineteen − 7 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *