Vijesti

Belica: Ususret Božiću

Belica: Ususret Božiću

Ovih smo dana pripremali naša srca, prostor i božićne sadržaje za priredbu, koju smo radosno poklonili našim dragim roditeljima. Još nas vrlo malo vremena dijeli od Njegova dolaska. Dolazi 25.prosinca kao Novorođeni Kralj u svako srce, dom, obitelj koja ga željno čeka. I gle, u božićnoj će se noći roditi za sve nas, jer nam Bog u svojoj ljubavi nudi spas. Da nas sve pohodi i spremne nađe, obilje mira i radosti nam dade, to svima žele djeca i odgojiteljice iz vrtića u Belici.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one + 18 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *